Polecamy Hotel Wyspiański w Krakowie

Hotel Wyspiański jest perfekcyjnie ulokowany, jeśli życzysz sobie dostać się z niego do najważniejszych miejsc w stolicy Małopolski w nez problemu. Blisko znajduje się Rynek Główny a także dworzec PKP. Nieco dłużej zajmie dojście do Kazimierza, jednak można się tam dostać na piechotę tylko . Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Od frontu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne zabudowania z mało chlubnej epoki socjalizmu, jednak we wnętrzu został ładnie odremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel z parkingiem- hotel WyspiańskiHotel Wyspiański Ma cztery piętra a także ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej klasy, oferują telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie znajdują się także kawa i herbata, oraz czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, by było możliwe w nich bez problemu manewrować wózkiem. Dostosowano również łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym punkcie Krakowa, można znaleźć także imprezy i cudowne jedzenie. Posiada ekskluzywne kasyno oraz filię banku (ten sam budynek), a w hotelu znajduje się bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada odpowiednią ilość miejsca, aby dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i bardzo dużo wybór alkoholi świata. W okresie letnim może się tu zmieścić jeszcze więcej osób, ponieważ dostępny jest wtedy nasz ogródek. Często spotykają się tutaj zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często mają miejsce konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno doskonałe umiejscowienie hotelu, jak i całościowa obsługa, dostarczana przez hotel. Blisko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Post Author: admin